Xiaomi Mi A3 výměna skla a displeje

Oprava a servis Xiaomi Mi A3.  Výměna displeje Vás čeká po pádu, kdy displej nebo dotykové sklo praskne a displej může následně zčernat a vyřadit telefon z provozu. Výměna displeje Xiaomi Mi A3 problém nefunkčního zobrazení vyřeší. Pro Mi A3 nabízím též výměnu řady drobných komponent jako jsou sluchátko, sklíčko kamery, kryt baterie a další. 

Displeje a součástky – používám displeje v originální kvalitě. Součástky mám skladem na provozovně, takže není problém udělat opravu na počkání nebo v den doručení telefonu. Neoriginální displeje neinstaluji – u neoriginálních displejů často bývá po opravě problém s čtečkou otisků a nebo displej má jiné barevné podání. Řada servisů nabídne cenu o pár stovek korun nižší a pak se zákazník nestačí divit.

Kvalita práce – jsem držitel profesionálních adheziv, které většina servisních míst nahrazuje levnější variantou. Moderní displeje lepím disperzně a kryt baterie na pěnová adheziva, tak jako to dělají při výrobě telefonu. Cílem je aby oprava vypadala pěkně a do telefonu se nedostával prach a špína.

Recenze – recenze na moji práci naleznete na Facebooku a řadu videí ze servisu dávám na Instagramu.

Youtube – testování displejů náhledy do světa oprav? Stačí mrknout na moje Youtube


Servis a opravy Xiaomi Mi A3KvalitaNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Mi A3 výměna OLED displeje s černým tělem -expressoriginálnínepravidelné dodávky2250 Kč
Mi A3 výměna OLED displeje s modrám tělem -expressoriginálnínepravidelné dodávky2250 Kč
Mi A3 výměna OLED displeje se stříbrným tělem -expressoriginálnínepravidelné dodávky2250 Kč

Xiaomi Mi A3 displej, Xiaomi Mi A3 výměna displeje, Xiaomi Mi A3 prasklé dotykové sklo, Xiaomi Mi A3 výměna dotykové sklo, Xiaomi Mi A3 výměna krytu a baterie

icon-angle icon-bars icon-times