Výměna originálního AMOLED displeje na Sony Xperia 10 V vyjde na 4400 Kč za díl a provedenou práci. Oprava trvá dvě hodiny. Náhradní díly se snažím držet skladem na provozovně. Díky skladovým zásobám je možné opravy odbavit po domluvě na počkání, termín si domluvte předem na čísle 730 956 109. Opravy na místě nabízím klientům z Prostějova, Vyškova, Kroměříže a blízkého okolí. Přímo před servisem lze zaparkovat. 

Zásilkový servis. Pokud nejste z okolí, je možné telefon poslat i kurýrem. Tyto zásilky se snažím odbavit následující dny po doručení. Dostali jste vysokou nabídku na opravu? Nebo nemáte servis mobilních telefonů ve Vašem okolí, pohodlně odešlete telefon v balíčku a opravený Vám dojde zpět na adresu, kterou si sami určíte. Telefon bude precizně opravený s originálním dílem a za příznivou cenu.

Kvalita opravy. Originální díl patří k prvnímu kroku dobře provedené opravy. Proto používám originální AMOLED displeje pro uvedený model. Displej instaluji do původního rámu pomocí přesného lepení. Vzhled opravy se může v různých servisech lišit, jelikož opravy je nutné provádět přesně a pečlivě. Při finální montáží telefon pečetím na průmyslové adhezivní pěny, aby telefon vypadal pěkně jako z výroby. Řada opraven nahrazuje kvalitní materiály jedním lepidlem.

Pojištěné telefony. Pojistka je služba, která se občas vyplatí. Opravuji i pojištěné telefony a pro klienty vypracuji servisní zprávu k opravě zdarma. Servisní zprávy bez provedené opravy stojí 300 Kč.

Recenze od klientů. Recenze mám dohledatelné na sociálních sítích Google a Facebook


 

Ceník oprav Sony Xperia 10 VKvalitaNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Výměna AMOLED displeje s tělemoriginálnído 24h4400 Kč

 

Výměna displeje Sony Xperia 10 V stojí 4400 Kč za díl i práci. Displej je originální.

 

Opravy mobilních telefonů SONY pro Českou republiku.

Servis najdete v Němčicích nad Hanou. Na místě je možné parkovat autem přímo u provozovny.

Ceny oprav se mohou mírně měnit podle nákupní hodnoty nového dílu a podle měnového kurzu.

icon-angle icon-bars icon-times