Servis Realme 7 PRO –  je řada telefonů osazena OLED displejem. Po pádu kromě prasklého skla Vás může překvapit poškozený displej, který následně zčerná a telefon se stane neovladatelným. Výměna problém černého displeje vyřeší a telefon bude jako nový. Kromě displeje měním baterie, kryt baterie, sklíčko kamery, nabíjecí obvod aj.

Při opravě používám kombinovaná adheziva. Jsem doložený držitel značkových materiálů, které strojově upravuji na přesné tvary. Díky pokročilé technologii lepení dosáhnu přesnosti. Nový displej s dotykem Vám nebude zapadat ani vystupovat. Pokud máte telefon pojištěný můžu Vám vypracovat servisní zprávu pro pojišťovnu.

Servis pro pojišťovny.

Pokud máte Realme 7 PRO pojištěný můžu Vám vypracovat servisní zprávu, která bude obsahovat posudek a nacenění opravy. Pokud se Vám rozbil pojištěný telefon je nutné nejprve kontaktovat pojišťovnu. Poté Vám můžu zpracovat podklady.

Recenze a ukázky oprav.

Veškeré novinky a zajímavosti dávám na sociální síť  Facebook. Facebook můžete použit i pro komunikaci. Dále mám aktivní vizitku na Google firmy. Zde najdete trasu, recenze na opravy a aktuality.


Ceny oprav Realme 7 ProKvalitaNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Realme 7 Pro výměna AMOLED displejeoriginálnína objednávku2730 Kč
icon-angle icon-bars icon-times