Výměna baterie Huawei P30 PRO – pokud se na telefonu zhoršila výdrž baterie a musíte velmi  často nabíjet telefon, přišel čas na výměnu baterie. Průměrná životnost baterie 2 až 4 roky. Životnost a kapacita baterie nejde žádným způsobem obnovit, pomůže jen výměna za novou originální baterii.

Kvalita baterie – instaluji jen originální baterie. Na trhu se vyskytuje i řada OEM baterií. Tyhle baterie se prodávají často jako BULK a jejich životnost nemusí být zrovna dobrá. Cenově se ušetří pár korun a výsledek za to nestojí. Řada servisů instaluje kopie a náhražky baterií.

Kvalita práce – Huawei P30 PRO má baterii zabudovanou. Při výměně je nutné  sundat kryt telefonu, při kterém se poruší originální adheziva. Aby oprava vypadala profesionálně je nutné stará adheziva očistit a nahradit novými. U oprav používám značková pěnová adheziva. Amatéři a komerční servisy Vám zalepí kryt baterie tekutým lepidlem. Moje práce je čistější. Recenze naleznete na: Google Rozbitesklo.cz

Nabídka oprav P30 PRO – nabízím i další opravy pro tenhle telefon. Kompletní nabídku najdete pod odkazem Huawei P30 PRO.

Výměna originální baterie na Huawei P30 PRO stojí 980 Kč.

icon-angle icon-bars icon-times