Galaxy S20 Ultra displejExpresní výměna displeje Samsung Galaxy S20 Ultra zabere jednu hodinu času a vyjde na 6275 Kč za originální díl i provedenou práci. Díly se snažím držet skladem na provozovně. Díky skladovým zásobám lze opravu rozbitého displeje vyřešit relativně rychle. Rychlé opravy na místě nabízím zákazníkům z blízkého okolí Prostějova, Vyškova a Kroměříže. Servisuji v Němčicích nad Hanou.

Zásilkový servis – nabízím opravy mobilních telefonů pro klienty z celé České republiky. Pokud Vás zaujala nabídka oprav, výhodná cena nebo vysoká kvalita provedených oprav je možné mobilní telefon zaslat na servis poštou. Stačí se domluvit na čísle 730 956 109.

Kvalita použitých dílů – pro mobilní telefon Samsung Galaxy S20 Ultra používám servisní díly, které jsou nejspolehlivější a mají minimum reklamací. Levnější náhražky se nevyplatí. Náhražka má menší svítivost nebo horší podání barev. Ušetřené peníze se v řadě případů nevyplatí.

Kvalita práce – při výměně displeje používám kvalitní nástroje i materiály. U každé výměny nainstaluji pod kryt baterie adhezivní pěny, které chrání telefon proti vlhkosti a prachu. Tento krok patří mezi klasický standard oprav, ale i tak ho některé opravny vynechávají a pečetí telefon nevhodným tekutým lepidlem… Informace naleznete v sekci kvalita.

Pojistka telefonu – provádím opravy pojištěných mobilů. Pokud máte pojištěný telefon rozbitý, vypracuji k opravě servisní zprávu zdarma. V případě, že potřebujete jen servisní protokol nebo posudek bez opravy zařízení, servisní zpráva stojí 250 Kč. 

Recenze od klientů – hodnocení od reálných zákazníků je důležité při výběru opraváře. Recenze na provedené práce naleznete na vizitce Google firmy. Dále mám řadu fotek a realizací na Facebooku. Stačí vyhledat Rozbitesklo.cz.


Servis Galaxy S20 UltraKvalitaNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Výměna displeje s dotykem, šedý rámoriginál doskladním6270 Kč
Nalepení ochranného sklaceloplošné na dotaz 420 Kč
Výměna sklíčka kameryoriginál doskladním450 Kč
Výměna konektortu napájeníoriginál na dotaz 1000 Kč

 

Výměna displeje na Samsung Galaxy S20 Ultra stojí 6270 Kč za díl i práci.

 

 

Opravy telefonů Samsung pro celou Českou republiku. Expresní výměny displejů pro mobily Samsung i jiné značky.

Telefony servisuji nejčastěji klientům z Prostějova a Vyškova. Pokud Vás zaujala nabídka a máte to ke mě daleko, stačí telefon zabalit a poslat poštou. Kvalitně opravený a dobře zabalený telefon pošlu nazpátek na Vaši adresu.

Příznivé ceny opravy a vysoká kvalita použitých dílů je Rozbitesklo.cz

icon-angle icon-bars icon-times