Oprava Honor 50 – výměna displeje může potkat každého z nás. Nepříjemnost, která se dá vyřešit a mít telefon zase plně funkční. Honor 50 má origanický displej, který po pádu může zčernat a telefon se stane nepoužitelný. Výměna displeje problém černé obrazovky vyřeší. Kromě displeje se může rozbít kryt baterie, sklíčko kamery, napájecí port nebo je možné vyměnit baterii. Stačí mě kontaktovat.

AMOLED Displej Honor 50 – na trhu se prodávají většinou kopie nebo originální díly. Originální díl je nejspolehlivější a téměř bez reklamací. Kopie a náhražky, můžou být problémové. Za pár ušetřených kaček kopie nestojí. Používám originální displeje.

Kvalita práce – už se Vám stalo, že servis dokázal telefon opravit, ale na první pohled telefon vypadal divně. Špinavý od lepidla, křivky neladily, kryt baterie držel silou vůle? … Tohle se většinou stane, na komerčním místě u neznalých techniků.

Já displeje lepím disperzně v kombinaci s průmyslovým adhezivem. U každé výměny nainstaluji pod kryt baterie adhezivní štítek, který chrání telefon proti vlhkosti a prachu. Používám kvalitní materiály, které řada servisních míst pro klienty nekoupí a vše zvládne jedním lepidlem z tuby.

Oprava na pojistku – pokud máte telefon Honor 50 pojištěný můžu Vám vypracovat servisní zprávu pro pojišťovnu, která Vám následně opravu proplatí.

Recenze od zákazníků –  recenze na moji práci naleznete na Facebooku a také na firemním profilu Google firmy.


Oprava Honor 50Kvalita díluNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Výměna AMOLED displeje s dotykemoriginálHonor 50 vymena displeje skladem 3200 Kč
Výměna baterie Honor 50originál- na dotaz-
Výměna krytu baterie - stříbrnýoriginál- na dotaz-
Výměna krytu baterie - zelenýoriginál- na dotaz-
Výměna krytu baterie - černýoriginál- na dotaz-
Výměna sklíčka kamery horní / spodníoriginál- na dotaz490 Kč

 

Výměna originálního displeje na Honor 50 stojí 3200 Kč za díl i práci.

icon-angle icon-bars icon-times