Displej CAT S60Oprava displeje CAT S60. I odolnému telefonu je možné rozbít dotykové sklo.V lepším případě se rozbije jen dotykové sklo displeje. Výměna displeje CAT S60 trvá kolem dvou hodin času. Cena výměny se pohybuje kolem 2000 Kč za díl i práci. Pro klienty jsem připravil originální díly. Cena opravy se může lišit dle aktuální ceny a dostupnosti displeje od dodavatelů.

Provedení opravy. Kvalita výsledné opravy se může v servisech lišit. Jen originální displej nezaručí dobrý výsledek provedené práce. Proto při výměnách používám techniku přesného disperzního lepení. Dále nakupuji profesionální adhezivní pěny, které se používají pod kryt baterie při zapečetění telefonu. Řada opravářů zvládne vše jedním lepidlem, bohužel tenhle rozdíl nemá klient šanci většinou vidět. Pozná to až časem. CAT S60 je lepný na pěnová adheziva v průmyslové kvalitě. Tyhle materiály mám k dispozici.

Originální displej na CAT S60. Kvalitní díl, který se používá při výměně je základ profesionální opravy. Na trhu se prodávají bohužel i kopie pro tenhle model CATu. Osobně levné náhražky nedoporučuji a klientům je neinstaluji. Kopie můžete dostat v komerčních opravnách. 

Servis na pojistku. Pojistka je služba, která se občas vyplatí. Opravuji i pojištěné telefony a pro klienty vypracuji servisní zprávu k opravě.

Recnez prací. Recenze na moji práci jsou dostupné na sociální síti Facebook a také na Google firmách. Stačí napsat Rozbitesklo do vyhledávání.


Oprava CAT S60KvalitaNáhled díluDostupnčostCena za díl a práci
Výměna LCD displeje s dotykemoriginálníCAT S60 displej originalskladem2000 Kč

 

Výměna displeje CAT S60 vyjde na 2000 Kč za díl i práci. Displej je original.

 

Opravy mobilních telefonů Prostějov. Servis mobilů Vyškov. Opravy mobilních telefonů Kroměříž a pro celou Českou republiku.

Zásilkový servis telefonů Rozbitesklo.cz. Opravy na místě na počkání i v den doručení zařízení.

Kvalitní materiály i provedená práce u každé opravy. Dílům rozumím a používám jen ty nejlepší za příznivé ceny.

icon-angle icon-bars icon-times