Oprava a servis Samsung Galaxy A21s.

Expresní výměna displeje a skla Samsung Galaxy A21s patří mezi nečastější opravu telefonu po pádu. Opravy a servis nabízím pro zákazníky z okolí, ale i z celé České republiky. Kromě výměny displeje nabízím i opravy USB konektorů, výměnu sluchátka, baterie a další smluvní opravy.

Kvalita práce a dílů.

Při opravě používám originální díly, displeje a značková adheziva. To znamená, že komponenty lepím na adhezivní pěny a neprolévám zadní kryt tekutým lepidlem. Nevhodná lepidla používá 90% servisů.

Servis pro pojišťovny.

Pokud máte telefon pojištěný můžu Vám vypracovat servisní zprávu, která bude obsahovat posudek a nacenění opravy. Pokud se Vám rozbil pojištěný telefon je nutné nejprve kontaktovat pojišťovnu. Poté Vám můžu zpracovat podklady.

Recenze a ukázky oprav.

Veškeré novinky a zajímavosti dávám na sociální síť  Facebook. Facebook můžete použit i pro komunikaci. Dále mám aktivní vizitku na Google firmy. Zde najdete trasu, recenze na opravy a aktuality.


Oprava a servis Samsung Galaxy A21sKvalitaNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Výměna displeje a dotyku - expressoriginálnískladem2040 Kč

Samsung Galaxy A21s displej, Samsung Galaxy A21s výměna displeje, Samsung Galaxy A21s prasklé dotykové sklo, Samsung Galaxy A21s prasklý displej, Samsung Galaxy A21s výměna dotykové sklo, Samsung Galaxy A21s výměna skla kamery, Samsung Galaxy A21s originální displej

icon-angle icon-bars icon-times