Oprava a servis Samsung Galaxy S20 FE G781. Výměna displeje na telefonu Samsung S20 FE patří mezi nečastější závadu po pádu.  AMOLED displej může po pádu i zčernat a telefon se stane neovladatelný. Výměna vše vyřeší. Kromě výměny displeje se můžou poškodit i další součástky. Provádím výměny: sluchátka, baterií, krycího skla kamery, čištění vytopených telefonů aj.

Displeje – součástky mám skladem na provozovně. Používám originální servisní díly. Zákazník u mě dostává kvalitu za rozumnou cenu. Druhovýroby a kopie neinstaluji. Levné díly instalují většinou komerční servisy.

Kvalita práce – při výměně displeje používám kvalitní nástroje i materiály. U každé výměny nainstaluji pod kryt baterie adhezivní štítek, který chrání telefon proti vlhkosti a prachu. Tento krok patří mezi klasický standard oprav, ale i tak ho některé opravny vynechávají.

Oprava na pojistku – pokud je telefon pojištěný vypracuji servisní posudek pro pojišťovnu. Pokud se oprava bude realizovat je zcela zdarma v ceně opravy. Pokud ne stojí 200 Kč.

Recenze – Spoustu zajímavých novinek, informací a recenzí naleznete na Facebooku a Instagramu.

Oprava a servis Samsung Galaxy S20FEKvalitaNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Výměna AMOLED displeje s dotykem express - modrýoriginálnína dotaz3400 Kč

 

icon-angle icon-bars icon-times