Xiaomi 11T displejExpresní výměna displeje na Xiaomi 11T zabere kolem dvou hodin času. Výměna displeje stojí od 2850 Kč za originální AMOLED displej i provedenou práci. Ceny oprav se můžou mírně lišit podle aktuální nákupní hodnoty dílu u dodavatele. Opravy provádím expresně na místě. Telefony zaslané poštou se snažím opravit v den doručení nebo následující den po doručení dle vytížení. Dostupnost dílů a aktuální ceny ověříte na čísle 730 956 109.

Další opravy – kromě displeje se na Xiaomi 11T mění rozbitý kryt baterie, prasklé sklo kamery, nefunkční nabíjení. Po tvrdém dopadu může přestat zaostřovat hlavní kamera nebo telefon přestane nabíjet. U starších telefonů Xiaomi 11T nabízím i výměnu baterie.

Kvalita opravy – originální díl patří k prvnímu kroku dobře provedené opravy. Proto používám originální AMOLED displeje pro uvedený telefon. Displej instaluji do původního rámu pomocí přesného disperzního lepení. Vzhled opravy se může v různých servisech lišit, jelikož opravy je nutné provádět přesně a pečlivě. Při finální montáží telefon pečetím na průmyslové adhezivní pěny, aby telefon vypadal pěkně jako z výroby. Řada opraven nahrazuje kvalitní materiály jedním lepidlem.

Pojištěné telefony. Pojistka je služba, která se občas vyplatí. Opravuji i pojištěné telefony a pro klienty vypracuji servisní zprávu k opravě zdarma. Servisní zprávy bez provedené opravy stojí 250 Kč.

Recenze od klientů – aby klienti neměli strach poslat své zařízení, mám dostupné recenze na všech sítích. Vizitku na Google firmách a stránku na Facebooku dohledáte jednoduše zadáním názvu Rozbitesklo.cz


 

Ceník opravy Xiaomi 11TKvalitaNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Výměna AMOLED displeje originálnídoskladním2850 Kč
Výměna AMOLED displeje s tělemservicepackskladem3500 Kč
Nalepení ochranného skla 3D fullcoveroriginálnídoskladním450 Kč
Výměna sklíčka kameryoriginálnídoskladnímpřipravuji
Výměna krytu baterieoriginálnídoskladnímpřipravuji

 

Výměna displeje Xiaomi 11T stojí od 2850 Kč za díl i práci. Displej je originální.

 

 

Opravy Xiaomi telefonů pro celou Českou republiku. Opravy a servis na místě i poštou.

Xiaomi 11T výměna displeje na počkání pro Prostějov, Vyškov, Kroměříž a okolí. Na opravu je možné počkat na místě a pro klienty je připravené i parkovací místo.

Stále držím nejvýhodnější ceny oprav v České republice při zachování vysoké kvality oprav.

icon-angle icon-bars icon-times