Oprava a servis Samsung Galaxy A51.

Expresní výměna displeje a skla patří mezi nečastější opravu telefonu po pádu. Často může dojít k úplnému zčernání AMOLED displeje a telefon Vám přestane zobrazovat. Zůstane černý. Tenhle problém se výměnou vyřeší a v telefonu zůstanou všechna data. Dále se často mění sklíčko kamery nebo dosluhující baterie.

Při opravě používám značková adheziva. To znamená, že komponenty lepím na adhezivní pěny a neprolévám zadní kryt tekutým lepidlem. Nevhodná lepidla používá 90% servisů.

Servis pro pojišťovny.

Pokud máte telefon pojištěný můžu Vám vypracovat servisní zprávu, která bude obsahovat posudek a nacenění opravy. Pokud se Vám rozbil pojištěný telefon je nutné nejprve kontaktovat pojišťovnu. Poté Vám můžu zpracovat podklady.

Recenze a ukázky oprav.

Veškeré novinky a zajímavosti dávám na sociální síť  Facebook. Facebook můžete použit i pro komunikaci. Dále mám aktivní vizitku na Google firmy. Zde najdete trasu, recenze na opravy a aktuality.

Oprava a servis Samsung Galaxy A51KvalitaNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Výměna displeje a dotyku - expressoriginálnína dotazod 3000 Kč

Samsung Galaxy A51 displej, Samsung Galaxy A51 výměna displeje, Samsung Galaxy A51 prasklé dotykové sklo, Samsung Galaxy A51 prasklý displej, Samsung Galaxy A51 výměna dotykové sklo, Samsung Galaxy A51 výměna skla kamery, Samsung Galaxy A51 originální displej

icon-angle icon-bars icon-times