baterie iPhone 8 originalVýměna baterie iPhone 8 – baterie v iPhone 8 má určitou životnost. Obvykle vydrží dva až pět roků dle četnosti nabíjení telefonu. Pokud Vaše baterie je na konci životnosti a hledáte kvalitní výměnu baterie, zde jste správně. Baterie měním jen originální, jelikož patří mezi nejspolehlivější na trhu. 

Náhražky a kopie – řada klientů vůbec netuší, že se na českém internetu prodává i řada nepovedených náhražek těchto baterií. Neoriginální baterie často instalují opravy na VIP místech za vysoké ceny. Takové baterie nemusí mít dobrou kapacitu nebo životnost. Proto jsem se rozhodl, že nebudu šetřit pár stovek na nákupu zboží a rovnou budu instalovat jen originální kvalitu.

Rychlost výměny baterie – telefon je běžnou součástí života, proto baterie držím skladem na provozovně a klientům provádím výměny na počkání. Výměna baterie na iPhone 8 zabere zhruba 45 minut i s otestováním.

Kvalita provedení – každá oprava se musí provádět precizně. Při výměně baterie na iPhone 8 musím sundat displej a celé tělo telefonu vyčistit od starých adheziv. Osadit novou baterii a dobře ji podlepit na flexibilní tahací adhezivní štítky. Před zapečetím telefonu nalepím pod displej celoplošný adhezivní štítek v originální kvalitě.

Další opravy iPhone 8 – kromě baterie měním i jiné komponenty jako displeje, kamery aj. Kompletní nabídku najdete na kartě iPhone 8.

 

 

Výměna originální baterie na iPhone 8 stojí 950 Kč za díl i práci.

 

 

Možnost expresních oprav iPhone na provozovně v Němčicích nad Hanou

Opravy iPhone Vyškov, opravy iPhone Prostějov, opravy iPhone Kroměříž

Odkaz na moji vizitku na Google firmách

 

Obrázek produktu:

icon-angle icon-bars icon-times