Výměna baterie Huawei Mate 20 PRO – životnost baterie na telefonech je 600-1200 cyklů. Při každodenním nabíjení je průměrná životnost baterie 2 až 4 roky. Potom se začne snižovat kapacita baterie a telefon nevydrží tak dlouho jako když byl nový. Životnost baterie ovlivňuje mnoho faktorů od teploty, použité nabíječky až po četnost využití telefonu. 

Kvalita baterie – instaluji jen originální baterie. Na trhu se vyskytuje i řada OEM baterií pro Mate 20 PRO. Tyhle baterie se prodavají často jako BULK a jejich životnost nemusí být zrovna dobrá. Cenově se ušetří pár korun a výsledek za to nestojí. Řada servisů instaluje kopie a náhražky baterií.

Kvalita práce – Huawei Mate 20 PRO má baterii zabudovanou v těle telefonu. Pro výměnu je nutné sundat zadní kryt, který je lepený na adhezivní pěny. Aby oprava vypadala profesionálně je nutné stará adheziva očistit a nahradit novými. U oprav používám značková pěnová adheziva. Amatéři Vám zalepí kryt baterie tekutým lepidlem.  Recenze naleznete na: Google Rozbitesklo.cz

Odkaz > Servisní karta Huawei Mate 20 PRO.

 

Výměna originální baterie na Huawei Mate 20 PRO stojí 950 Kč.

icon-angle icon-bars icon-times