Váměna originální baterie na iPhone XVýměna baterie na iPhone X stojí 1250 Kč za originální baterii i provedenou práci. Výměna baterie zabere 40 minut času. Výměnu je možné provést na místě v Němčicích nad Hanou na počkání. Servis má parkovací místo. Opravu je možné sledovat. K dispozici je jedno místo na čekání. Výměnu baterie na iPhone X rezervujete na čísle 730 956 109.

Zásilkový servis. Telefony na výměnu článku je možné ke mě zaslat i balíčkem. Tyhle telefony se snažím odbavit následující dny po doručení. Dostali jste vysokou nabídku na opravu? Nebo nemáte servis mobilních telefonů ve Vašem okolí, pohodlně odešlete telefon v balíčku a opravený Vám dojde přímo domů. Telefon bude pěkně složený s originální baterkou a za příznivou cenu.

Životnost baterie. Průměrný článek má životnost kolem 3-4 let. Jakmile kapacita baterie klesne pod 80 % telefon nevydrží tak dlouho v provozu na jedno nabití jako s novou baterií. Stav baterie zjistíte jednoduše v nastavení, baterie a záložka kondice. Pokud je baterie na konci životnosti může docházet k náhodnému vypnutí telefonu při nízkém procentu kapacity v horším případě dojde nafouknutí baterie. Ta může poškodit displej telefonu.

Kvalita dílu. Do telefonu iPhone X instaluji jen originální baterie. Řada servisů instaluje kopie a náhražky baterií. Cílem je maximalizace zisku při použití levné baterie. U náhražek se se může stát, že nedrží kapacitu a baterie se vybíjí příliš rychle. Proto instaluji originální díly. Tyhle články jsou spolehlivější a mají malé procento reklamací.

Provedení výměny. iPhone X má baterii zabudovanou v těle telefonu. Při výměně se musí sundat displej telefonu. Displej musí být bez poškození. Poškozený displej by mohl výměnu zkomplikovat nebo by se mohl prasklý displej poškodit. Nový díl přilepím celoplošně na pružné štítky. Telefon zapečetím adhezivním štítkem v originální kvalitě 0,2 mm. Recenze na moji práci naleznete na Facebooku nebo Google vizitce.

Opravy iPhone X – na tento model nabízím i další opravy. Celý seznam najdete na kartě iPhone X.

 

Výměna baterie na iPhone X stojí 1250 Kč. Baterie je originální.

 

 

Opravy a servis telefonů iPhone pro Prostějov. Expresní opravy provádím na nové provozovně v Němčicích nad Hanou. 

Expresní opravy můžou využít klienti z Vyškově, Kroměříže nebo Přerova.

Zásilková opravna telefonů Apple iPhone pro celou Českou republiku. Telefony posílám nazpátek pěkně zabalené a pojištěné. Jsem na trhu více než 5 let.

Rezervace výměny na počkání – baterie na iPhone X se snažím držet vždy skladem na provozovně v Němčicích nad Hanou. Rezervaci termínu můžete provést na čísle 730 956 109 nebo přes email. Samotnou opravu Vám poté provedu na počkání. Telefon lze na servis zaslat i poštou.

 

icon-angle icon-bars icon-times