Galaxy S22 displejOprava displeje Samsung Galaxy S22. Expresní výměna displeje trvá kolem hodiny a půl na místě a stojí 4950 Kč za originální díl i provedenou práci. Mobilní telefony opravuji pro klienty z celé České republiky. Díly se snažím držet skladem na provozovně. Díky skladovým zásobám lze opravu rozbitého displeje vyřešit velmi rychle. Na opravu je možné si počkat přímo na servise. Expresní opravy nabízím klientům z Prostějova, Vyškova, Kroměříže a blízkého okolí. Opravu rezervujte na čísle 730 956 109.

Zásilkový servis. Rozbité telefony je možné ke mě zaslat i balíčkem. Tyhle telefony se snažím odbavit následující dny po doručení. Dostali jste vysokou nabídku na opravu? Nebo nemáte servis mobilních telefonů ve Vašem okolí, pohodlně odešlete telefon v balíčku a opravený Vám dojde přímo domů. Telefon bude pěkně složený s originálním dílem a za příznivou cenu.

Kvalita použitých dílů. Pro mobilní telefon Samsung Galaxy S22 5G používám originální servisní díly, které jsou nejspolehlivější a mají minimum reklamací. Levnější náhražky se nevyplatí. Náhražka má menší svítivost nebo horší podání barev a nepodporuje otisk prstu. Ušetřené peníze se v řadě případů nevyplatí.

Opravy na pojistku. Nabízím zpracování servisní zprávy pro pojišťovnu pokud máte telefon pojištěný.

Další opravy. Kromě displeje měním baterie, konektory, zachraňuji utopené telefony, opravuji sluchátka, tlačítka a mnohé další. Po opravě nabízím nalepení kvalitního celoplošného 3D skla.

Recenze od klientů. Hodnocení od reálných zákazníků je důležité při výběru opraváře. Recenze na provedené práce naleznete na vizitce Google firmy. Dále mám řadu fotek a realizací na Facebooku. Stačí vyhledat Rozbitesklo.cz.


Oprava Samsung Galaxy S22Kvalita díluNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Výměna displeje, černé tělo expressoriginálnído 24h4950 Kč
Nalepení ochranného skla 3Dfull coverdoskladním350 Kč
Výměna sklíčka kamery expressoriginálnína dotaz450 Kč

 

Výměna displeje na Samsung Galaxy S22 stojí 4950 Kč za díl i práci.

 

Opravy mobilních telefonů Němčice nad Hanou. Na místě je možné parkovat autem přímo u servisu.

Příznivé ceny opravy a vysoká kvalita použitých dílů. Ceny oprav se mohou mírně měnit podle nákupní hodnoty nového dílu a podle měnového kurzu.

icon-angle icon-bars icon-times