Apple-Iphone-12Oprava – Iphone 12 výměna displeje a skla patří mezi nejčastější defekty po pádu. Iphone 12 je řada telefonů osazena OLED displejem. Kromě prasklého skla Vás může překvapit poškozený displej, který následně zčerná a telefon se stane neovladatelným. Výměna displeje problém černé obrazovky vyřeší a telefon bude jako nový. Kromě displeje měním baterie, kryt baterie, čočku kamery, nabíjecí obvod aj.

Při opravě používám kvalitní adheziva. Při finální montáži nenechám telefon bez utěsnění !!! V případě, že servis, tenhle krok vynechá bývají telefony za půl roku plné prachu a nečistot. Pro Iphone 12 se vyrábí řada náhražek displejů. Já osobně doporučuji díly s originálním OLED.  Pokud máte telefon pojištěný můžu Vám vypracovat servisní zprávu pro pojišťovnu.

Součástky mám skladem na provozovně. Používám díly originální kvality. Spoustu zajímavých novinek, informací a recenzí naleznete na Facebooku a Instagramu.

Aktuálně nabídku připravuji. Originální díly jsou cenově dražší, ale o to spolehlivější.

Servisní práce na iPhone 12KvalitaNáhled díluDostupnostCena za díl a práci
Výměna OLED displeje s dotykem - bílána dotazoriginální kvalitana objednávkuna dotaz

 

Iphone 12 displej, Iphone 12 výměna displeje, Iphone 12 prasklé dotykové sklo, Iphone 12 prasklý displej, Iphone 12 výměna dotykové sklo, Iphone 12 výměna baterie

Města, která to ke mě mě mají kousek a zákazník může bez problémů dojet na expresní opravu na místo:

• Servis Iphone Prostějov

• Servis Iphone Vyškov

• Servis Iphone Olomouc

• Servis Iphone Kroměříž

icon-angle icon-bars icon-times