Oprava Samsung Galaxy A7 2018 (A750) –  mezi opravy telefonu patří výměna displeje, dotykového skla a zadního krytu. Na Galaxy A7 2018 lze vyměnit baterii, sluchátko i středový rámeček a další díly.

Při opravě používám značková adheziva. Jsem doložený držitel značkových materiálů, které strojově upravuji na přesné tvary. Díky pokročilé technologii lepení dosáhnu přesnosti. Nový displej s dotykem Vám nebude zapadat ani vystupovat. Pokud máte telefon pojištěný můžu Vám vypracovat servisní zprávu pro pojišťovnu.

Náhledy dílů naleznete dole na stránce. Pro Samsung Galaxy A7 2018 nabízím i expresní příplatkovou opravu. Na místě na počkání, poštou v den doručení.

Součástky mám skladem na provozovně. Používám originální díly. Spoustu zajímavých novinek, informací a recenzí naleznete na Facebooku a Instagramu.

POZOR !!! Některé servisy nakupují díly z druhovýroby pro Samsung Galaxy A7 2018. Ale instalují je za plnou cenu. U takových dílů nemusí být životnost, tak dlouhá jako u nového dílu. U mě dostanete nový originální díl.

icon-angle icon-bars icon-times