Váměna originální baterie na iPhone XVýměna baterie iPhone X – telefony Apple zobrazují kapacitu baterie v nastavení. Průměrná baterie má životnost kolem 3-4 let. Když kapacita baterie klesne pod 80% telefon nevydrží tak dlouho jako když byl iPhone nový. Při chladném počasí se může i samovolně vypínat pokud bude baterie nabita pod 15%. 

Kvalita baterie – pozor cena baterií se velmi liší. Na iPhone X se prodávají levné náhražky, ale také originální baterie. Řada servisů instaluje kopie a náhražky baterií. Cílem je maximalizace zisku při použití levné baterie. U padělků se Vám může stát. Baterie nedrží kapacitu, baterie se vybíjí příliš rychle, baterie se nafoukne po 5 měsících. Proto instaluji jen originální baterie.

Kvalita práce – iPhone X má baterii zabudovanou v těle telefonu. Pro výměnu je nutné sundat displej telefonu, tudíž by neměl být poškozený. to by mohlo výměnu zkomplikovat. Baterii přilepím celoplošně na pružné štítky. Displej telefonu zapečetím adhezivním štítkem v originální kvalitě 0,2 mm. Recenze na moji práci naleznete na Facebooku nebo Google vizitce.

Opravy iPhone X – na tento model nabízím i další opravy. Celý seznam najdete na kartě iPhone X.


Výměna originální baterie na iPhone X stojí 1250 Kč.

icon-angle icon-bars icon-times