Váměna originální baterie na iPhone XVýměna baterie na iPhone X zabere zhruba 40 minut a stojí 1250 Kč za originální baterii i provedenou práci. Průměrná baterie má životnost kolem 3-4 let. Jakmile kapacita baterie klesne pod 80 % telefon nevydrží tak dlouho v provozu na jedno nabití jako s novou baterií. Stav baterie zjistíte jednoduše v nastavení, baterie a záložka kondice. Pokud je baterie na konci životnosti může docházet k náhodnému vypnutí telefonu při nízkém procentu baterie v horším případě dojde nafouknutí baterie. Takové baterie může poškodit displej telefonu.

Kvalita instalované baterie – do telefonu iPhone X instaluji jen originální baterie. Řada servisů instaluje kopie a náhražky baterií. Cílem je maximalizace zisku při použití levné baterie. U padělků se Vám může stát, že baterie nedrží kapacitu a baterie se vybíjí příliš rychle. Proto instaluji jen originální baterie. Tyhle baterie jsou spolehlivější a mají malé procento reklamací.

Provedení výměny baterie – iPhone X má baterii zabudovanou v těle telefonu. Při výměně se musí sundat displej telefonu. Displej musí být bez poškození. Poškozený displej by mohl výměnu zkomplikovat nebo by se mohl prasklý displej poškodit. Baterii přilepím celoplošně na pružné štítky. Displej telefonu zapečetím adhezivním štítkem v originální kvalitě 0,2 mm. Recenze na moji práci naleznete na Facebooku nebo Google vizitce.

Rezervace výměny na počkání – baterie na iPhone X se snažím držet vždy skladem na provozovně v Němčicích nad Hanou. Rezervaci termínu můžete provést na čísle 730 956 109 nebo přes email. Samotnou opravu Vám poté provedu na počkání. Telefon lze na servis zaslat i poštou.

Opravy iPhone X – na tento model nabízím i další opravy. Celý seznam najdete na kartě iPhone X.


 

Výměna baterie na iPhone X stojí 1250 Kč. Baterie je originální.

 

 

Opravy a servis telefonů iPhone pro Prostějov. Expresní opravy provádím na nové provozovně v Němčicích nad Hanou. 

Expresní opravy můžou využít klienti z Vyškově, Kroměříže nebo Přerova.

Zásilková opravna telefonů Apple iPhone pro celou Českou republiku. Telefony posílám nazpátek pěkně zabalené a pojištěné. Jsem na trhu více než 5 let.

 

 

icon-angle icon-bars icon-times