ZenFone-Max-Pro-ZB602KL výměna displejeOprava Asus ZenFone Max Pro M1 ZB602KL – mezi opravy telefonu patří výměna displeje, dotykového skla a zadního krytu. Na ZenFone Max Pro M1 lze vyměnit baterii, sluchátko i středový rámeček a další díly.

Při opravě používám značková adheziva. Jsem doložený držitel značkových materiálů, které strojově upravuji na přesné tvary. Díky pokročilé technologii lepení dosáhnu přesnosti. Nový displej s dotykem Vám nebude zapadat ani vystupovat. Pokud máte telefon pojištěný můžu Vám vypracovat servisní zprávu pro pojišťovnu.

Součástky mám skladem na provozovně. Používám originální díly. Spoustu zajímavých novinek, informací a recenzí naleznete na Facebooku a Instagramu.

Od 21.8.2019 jsou originální díly nedostupné. Až budou k dostání originální doskladním.

 

OpravaKvalitaNáhled díluDostupnostCena (včetně dílu a práce)
Výměna LCD displeje s dotykem - černýoriginálníAsus-Zenfone-Max-Pro-M1-LCD-displej-s-dotykemvyprodáno1450 Kč
Výměna LCD displeje s dotykem a rámečkem - černýoriginálníAsus-Zenfone-Max-Pro-M1-LCD-displej-s-dotykem-a-rameckemvyprodáno1600 Kč
Expresní oprava - poštou v den doručení / na místě cca 100 min.-Expresni-oprava-ASUS-ZenFone-Max-Pro-M1zavolejte+150 Kč

 

Ukázky dílů, materiálů a oprav:

 

Asus ZenFone Max Pro M1 displej, Asus ZenFone Max Pro M1 výměna displeje, Asus ZenFone Max Pro ZB602KL prasklé dotykové sklo, Asus ZenFone Max Pro prasklý displej , Asus ZenFone Max Pro výměna dotykové sklo